Laserowe leczenie żylaków - oferta, leczenie, zagrożenia

Żylaki są uporczywym i bolesnym problemem, z którym zmaga się coraz większa liczba osób. Nieodpowiednia dieta, brak sportu oraz wiele innych schorzeń mają niebagatelny wpływ na ich powstawanie. Jednak istnieją skuteczne sposoby, pozwalające na sprawną diagnostykę oraz leczenie żylaków. Centrum Flebologii to miejsce, w którym pracujący specjaliści zajmą się dokładnym zbadaniem pacjenta, a także ustaleniem najlepszej metody radzenia sobie z jego problemem. Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest laseroterapia endowaskularna. To nowoczesna metoda leczenia przyczyn żylaków, która pozwala na uzyskanie optymalnych efektów.
Laserowe leczenie żylaków

Laserowe leczenie żylaków - efekty

Podjęcie decyzji o laserowym leczeniu żylaków w Centrum Flebologii zapewnia bardzo dobre rezultaty. Dzięki zabiegowi można skupić się na usunięciu przyczyny, co pozwoli na skuteczną eliminację problemu. Laseroterapia polega na sprawnym zamknięciu niewydolnego pnia żylnego przy pomocy specjalnego światła. Laserowe leczenie żylaków pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów i poradzenie sobie z przyczyną ich powstawania. W wyniku tego poddany zabiegowi obszar ulega skutecznej regeneracji. To z kolei przekłada się na polepszenie jego wyglądu oraz pozbycie się uciążliwych, wpływających na codzienne życie dolegliwości bólowych.

Kiedy leczyć żylaki?

Decyzja o leczeniu żylaków nie powinna być odwlekana w czasie. Takie podejście może jedynie pogorszyć sytuację, dlatego warto przez cały czas pozostawać pod kontrolą specjalisty. Podstawą do rozpoczęcia leczenia jest przeprowadzenie wywiadu lekarskiego z pacjentem, a także wykonanie podstawowych badań w celu zdiagnozowania schorzenia. Na podstawie uzyskanych wyników specjalista podejmie odpowiednie kroki, dzięki którym zaistnieje możliwość dobrania skutecznej metody leczenia żylaków. Zastosowanie odpowiednich sposobów pozwoli na polepszenie jakości życia codziennego i wyeliminowanie przyczyny schorzenia.

Żylaki - zagrożenia

Żylaki są schorzeniem, którego nie należy bagatelizować. W przeciwnym razie może dojść do wystąpienia poważnych powikłań, takich jak pęknięcia czy powstanie zakrzepów. Wpływa to na znaczące obniżenie elastyczności naczyń krwionośnych, a także stopniowego poszerzenia średnicy żyły. W wyniku tego cienka ściana przestaje być odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, co może mieć poważne konsekwencje w postaci pęknięcia oraz krwawienia.